Τα αποτελέσματα του διασυλλογικού πρωταθλήματος στίβου (pics)

Πολύ καλή παρουσία είχαν οι αθλητές του ΑΡΗ, στο διασυλλογικό πρωτάθλημα στίβου ανδρών/γυναικών, που έγινε στο Καυτανζόγλειο.

Αναλυτικά η ενημέρωση του Ερασιτέχνη, αναφέρει:

“Το Σάββατο 18 Μαΐου διεξήχθη ο δεύτερος αγώνας του διασυλλογικού πρωταθλήματος Ανδρών – Γυναικών του ομίλου Θεσσαλονίκης στο Καυτανζόγλειο στάδιο. Με την λήξη του αγώνα αυτού, έπεσε και η αυλαία των διασυλλογικών πρωτάθληματων με τους αθλητές και τις αθλήτριες του ΑΡΗ να πραγματοποιούν μία αρκετα καλή παρουσία παρά τις αρκετες απουσίες τεσσάρων αθλητών και αθλητριών, λόγω τραυματισμού. Στην πλειοψηφία τους οι αθλητές- τριες μας, ήταν μικρ’οτερων κατηγοριών! Κάτι που μας κάνει περισσότερο αισιόδοξους!!!

10η Τζαρου Αναστασία  21.37.92

Στην τελική κατάταξη στην κατηγορία ανδρών ο ΑΣ ΑΡΗΣ κατέλαβε την 8η θέση με 25 βαθμούς μεταξύ 34 σωματείων.

Στην τελική κατάταξη στην κατηγορία γυναικών ο ΑΣ ΑΡΗΣ κατέλαβε την 7η θέση με 24 βαθμούς μεταξύ 30 σωματείων.

Το διοικητικό συμβούλιο του ΑΣ ΑΡΗΣ συγχαίρει τους αθλητές και αθλήτριες του συλλόγου και τους εύχεται καλή συνέχεια!!!”