Κλοπή στις καθυστερήσεις!

Ο… ανίκανος ή ότι άλλο βοηθός δεν σεβάστηκε τον ιδρώτα των παιδιών του ΑΡΗ

Ο ΑΡΗΣ ηττήθηκε με 1-0 από τον ΠΑΟ στο τουρνουά στην Αθήνα γιατι προφανώς έτσι έπρεπε να γίνει.

Ο ΑΡΗΣ έπαιζε μονότερμα όλο το ματς αλλά στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων ο ανεκδιήγητος δεύτερος βοηθός έκλεψε τον ιδρώτα των παιδιών καθώς επέτρεψε να σκοράρει παίκτης που ηταν 5 μετρα οφσαιτ. 5 μέτρα οφσάιτ, αλλά δεν το είδε. Το ματς είχε τηλεοπτικλη κάλυψη και υον εκθέτει ανεπανόρθωτα.

Δεν υπερβάλουμε, καθώς η φάση ήταν φάουλ στο κέντρο,  και ενώ όλοι οι παίκτες του ΑΡΗ βγηκαν για το τεχνιτό οφσάιτ ,ο επιθετικός του ΠΑΟ ήταν 5 μέτρα οφσαιτ αλλα το γκολ μετρησε.

Ο βοηθος ηταν ή.. άχρηστος ή βιάζοταν να παει σπίτι του…

Προφανώς για αυτο το γκόλ δεν θα δούμε κανένα “Αλαφούζιο” τουιτάρισμα. Σε κάθε περίπτωση τα παιδιά του ΑΡΗ και οι ιθύνοντες των Ακαδημιών αξίζουν συγχαρητήρια για την παρουσία στο τουρνουά.