LIVE: Θύελλα Φιλώτα-ΑΡΗΣ 0-0 (Τελικό)

Ζωντανά η εξέλιξη του αγώνα από το AllAboutARIS

Στο Φιλώτα απέναντι στην τοπική Θύελλα δοκιμάζεται ο ΑΡΗΣ στις 17:00,τρεις αγωνιστικές πριν το φινάλε της φετινής αγωνιστικής περιόδου.

Σε ένα παιχνίδι που δεν παρουσιάζει κάποιο βαθμολογικό ενδιαφέρον για τις δύο ομάδες, οι «κίτρινοι» θα προσπαθήσουν να διευρύνουν το νικηφόρο σερί τους και από την άλλη ο Νίκος Αναστόπουλος θα προσπαθήσει να βγάλει τα δικά του συμπεράσματα για συγκεκριμένους παίκτες.

Μείνετε συντονισμένοι στο AllAboutARIS και παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό την εξέλιξη του αγώνα

Το live συνεχίζεται εδώ…

90’+3′ Τελικό στον Φιλώτα, ισόπαλοι χωρίς τέρματα Θύελλα και ΑΡΗΣ

90′ Μπήκαμε στις καθυστερήσεις

86′ Ο Θεοδουλίδης αφήνει την θέση του στον Κατσούλη

83′ Γέμισμα του Τάτου με φάουλ μέσα στην περιοχή, περνάει ανεκμετάλλευτο

80′ Αλλα δέκα λεπτά για το φινάλε του αγώνα, παραμένει το 0-0

74′ Μεταφέρθηκε στα αριστερά ο Γάλλος με την είσοδο του Ντούνη, ο οποίος αγωνίζεται στην δεξιά πλευρά

73′ Καλή φάση για τον ΑΡΗ με τον Ν’ Λουντούλου, το σουτ του οποίου πέρασε λίγο έξω από το δεξί δοκάρι της εστίας του Φιλώτα

72′ Τρίτη και τελευταία αλλαγή για τον ΑΡΗ, ο Ντούνης αντί του Πόι

72’Κίτρινη στον Ελευθεριάδη

66′ Με την είσοδο του Τάτου αντί του Καλογέρη, ο Γεωργιάδης προωθήθηκε στα χαφ και ο Τσουμάμης οπισθοχώρησε στο αριστερό άκρο της άμυνας. Ο Τάτος αγωνίζεται ναι μεν στα χαφ, αλλά προωθείται περισσότερο για να κουβαλήσει μπάλα και να βοηθήσει στην ανάπτυξη της ομάδας

62′ Ο Τάτος στην θέση του Καλογέρη και ο Ν’ Λουντούλου αντί του Κυβελίδη

61′ Εχει σηκώσει για ζέσταμα Τάτο και Ν’ Λουντούλου ο Αναστό, που ακόμα δεν έχει προχωρήσει σε κάποια αλλαγή

60′ Αποχωρεί ο Ιορδανίδης για τον Φιλώτα, στην θέση του ο Ελευθεριάδης

60′ Μία ώρα παιχνιδιού στον Φιλώτα, χωρίς γκολ στο παιχνίδι

52′ Νέο σουτ για τον Φιλώτα, αυτή τη φορά η μπάλα περνάει αρκετά άουτ

51′ Καλό μακρινό σουτ του Μπαστάνη, σε ετοιμότητα ο Σιδεράκης που διώχνει σε κόρνερ

46′ Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες