Τον… πόνεσε η αποβολή

Άριστη αμυντική λειτουργία στο μεγαλύτερο διάστημα της αναμέτρησης.

ΔΙΟΥΔΗΣ: Δεν φέρει ευθύνη στη φάση του γκολ, γενικά δεν απειλήθηκε πολύ και σε 2-3 περιπτώσεις αντέδρασε σωστά.

ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ: Κανένα πρόβλημα από τον Κοροβέση τον οποίο έβγαλε εκτός αγώνα. Δεν ανέβηκε σχεδόν καθόλου στην επίθεση.

ΚΥΡΓΙΑΣ: Ακόμη ένα καλό παιχνίδι από τον κεντρικό αμυντικό του Αρη που αχρήστευσε τον Ιλιτς. Πάντα πρώτος στην μπάλα, δυνατός στον αέρα.

ΗΡΑΚΛΗΣ: Γύρισε στόπερ για να καλύψει το κενό και δεν τα πήγε άσχημα.

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ: Προσηλωμένος αποκλειστικά και μόνο στο αμυντικό κομμάτι, έκανε καλό παιχνίδι δίχως να δεχθεί φάσεις.

ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ: Σε νέο ρόλο πιο μπροστά από αυτόν που τον έχουμε συνηθίσει. Χρειάστηκε λίγα λεπτά μέχρι να προσαρμοστεί και βοήθησε όσο μπορούσε.

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ: Πολύ τρέξιμο, μέσα σε όλες τις μάχες του κέντρου και πολύ λιγότερα λάθη από προηγούμενες εμφανίσεις του.

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ: Επέστρεψε μετά από καιρό με μια μεστή εμφάνιση και αν συνεχίσει έτσι ο Παπαδόπουλος θα έχει κάνει μια εσωτερική μεταγραφή. Κουράστηκε στην επανάληψη αφού δεν έχει παιχνίδια στα πόδια του.

ΤΑΤΟΣ: Με πολύ διάθεση και αρκετές πρωτοβουλίες ο Τάτος μέχρι την στιγμή της αποβολής του. Κόστισε αρκετά η απώλειά του.

ΜΑΝΙΑΣ: Πολύ καλό παιχνίδι από τον Ροδίτη που και γκολ πέτυχε και γύρισε πίσω για να βοηθήσει.

ΑΓΚΑΝΘΟ: Καλός μόνο στο πρώτο ημίχρονο, όσο είχε δυνάμεις και τον Τάτο δίπλα του. Στην επανάληψη κουράστηκε, έκανε συνεχώς φάουλ και φλέρταρε με την δεύτερη κίτρινη.