Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (21/03)

από Νίκος Παπαδόπουλος

Γεμάτο μπάλα από πολύ νωρίς και μέχρι πολύ αργά είναι το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

Αναλυτικά: 

NOVASPORTS 5
Βερόνα-Αταλάντα
Ιταλικό Πρωτάθλημα
13:30

NOVASPORTS 3
Μπριζ-Άντβερπ
Βελγικό πρωτάθλημα
14:30

COSMOTE SPORT 9
Γκρόιτερ Φιρτ – Νυρεμβέργη
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας
14:30

COSMOTE SPORT 8
Χόφενχαϊμ – Μάιντς
Γερμανικό Πρωτάθλημα
14:30

ΕΡΤ3
Χανιά – Ξάνθη
Super League 2
14:45

ΕΡΤ SPORTS
Λεβαδειακός-Τρίκαλα
Super League 2
14:45

ΕΡΤFLIX
Διαγόρας-Δόξα Δράμας
Super League 2
14:45

ΕΡΤFLIX
ΟΦ Ιεράπετρας-Ιωνικός
Super League 2
14:45

COSMOTE SPORT 2
Χετάφε – Έλτσε
Ισπανικό Πρωτάθλημα
15:00

NOVASPORTS 1
Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός
Super League
15:00

COSMOTE SPORT 7
Τσέλσι – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Κύπελλο Αγγλίας
15:30

NOVASPORTS 5
Άλκμααρ-Αϊντχόφεν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα
15:30
NOVASPORTS 4
Γιουβέντους-Μπενεβέντο
Ιταλικό Πρωτάθλημα
16:00

NOVASPORTS EXTRA1
Ουντινέζε-Λάτσιο
Ιταλικό Πρωτάθλημα
16:00

NOVASPORTS 24
Σαμπντόρια-Τορίνο
Ιταλικό Πρωτάθλημα
16:00

COSMOTE SPORT 5
Καρσίγιακα – Αναντολού Εφές
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ
16:30

COSMOTE SPORT 3
Χέρτα Βερολίνου – Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα
16:30

COSMOTE SPORT 9
Λειψία – Ράιν Νέκαρ
Χάντμπολ
17:00

COSMOTE SPORT 6
Ρίο Άβε – Μπελενένσες
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα
17:00
COSMOTE SPORT 1
Γουέστ Χαμ – Άρσεναλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα
17:00

ΕΡΤ3
Ιωνικός – ΚΑΕ Λάρισα
Basket League
17:00

COSMOTE SPORT 8
Βιγιαρεάλ – Κάντιθ
Ισπανικό Πρωτάθλημα
17:15

COSMOTE SPORT 2
Βαλένθια – Γρανάδα
Ισπανικό Πρωτάθλημα
17:15

NOVASPORTS 2
Ολυμπιακός – Άρης
Super League
17:15

COSMOTE SPORT 4
Μαϊάμι Χιτ – Ιντιάνα Πέισερς
NBA
19:00

COSMOTE SPORT 7
Λέστερ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Κύπελλο Αγγλίας
19:00

COSMOTE SPORT 3
Φράιμπουργκ – Άουγκσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα
19:00

NOVASPORTS 3
Φιορεντίνα-Μίλαν
Ιταλικό Πρωτάθλημα
19:00

COSMOTE SPORT 8
Βαλένθια – Μπαρτσελόνα
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ
19:30

COSMOTE SPORT 2
Ατλέτικο Μαδρίτης – Αλαβές
Ισπανικό Πρωτάθλημα
19:30

NOVASPORTS 1
ΠΑΟΚ – ΑΕΚ
Super League
19:30

ΕΡΤ3
Παναθηναϊκός – Φοίνικας Σύρου
Volley League
20:00

NOVASPORTS 5
Άγιαξ-Ντεν Χάαγκ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα
21:00

COSMOTE SPORT 9
Μπόστον Σέλτικς – Ορλάντο Μάτζικ
NBA
21:30

COSMOTE SPORT 1
Άστον Βίλα – Τότεναμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα
21:30

NOVASPORTS 2
Ρόμα-Νάπολι
Ιταλικό Πρωτάθλημα
21:45

NOVASPORTS 4
Τριέστε-Βενέτσια
Βόλεϊ
21:45

NOVASPORTS 3
Λιόν-Παρί Σεν Ζερμέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα
22:00

COSMOTE SPORT 3
Μπράγκα – Μπενφίκα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα
22:00

COSMOTE SPORT 2
Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα
22:00

Προτεινόμενα Άρθρα

ALLABOUTARIS TV ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΑ, ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΙΣ 20:30 ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΤΟΥ ALLABOUTARIS ΣΤΟ YOUTUBE!

Χ
X