Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (27/3)

από Αντώνης Γκάτζιος

Μπορεί αυτό το Σαββατοκύριακο να μην υπάρχει Super League, όμως το αθλητικό μενού είναι πλούσιο.

Αναλυτικά οι μεταδόσεις του Σαββάτου:

12:00 ΕΡΤ3 
Νίκη Βόλου – Αιγάλεω Football League

12:20 COSMOTE SPORT 5 HD 
Formula 2

12:20 COSMOTE SPORT 7 HD 
Moto3 Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

 13:15 COSMOTE SPORT 7 HD 
Moto2 Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

13:50 COSMOTE SPORT 5 HD 
Formula 1 Grand Prix Μπαχρέιν Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

14:00 ΕΡΤ Sports 1 
Formula 1 GP Μπαχρέιν

14:00 ΕΡΤ Sports 3 
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Στοκχόλμη Καλλιτεχνικό πατινάζ

14:00 ΕΡΤ Sports 2 
Διαγόρας Ρόδου – Λεβαδειακός Super League 2

14:10 COSMOTE SPORT 7 HD 
MotoGP Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

14:15 COSMOTE SPORT 8 HD 
Τόφας – Γκαζιαντέπ Τουρκικό Πρωτάθλημα

14:45 ΕΡΤ3 
Ξάνθη – Εργοτέλης Super League 2

16:00 COSMOTE SPORT 9 HD 
ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Ούνικς Καζάν VTB United League

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD 
Ρωσία – Σλοβενία Προκριματικά FIFA World Cup

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD 
Μαυροβούνιο – Γιβραλτάρ Προκριματικά FIFA World Cup

16:25 COSMOTE SPORT 7 HD 
Moto3 Μηχανοκίνητα

16:50 COSMOTE SPORT 5 HD 
Formula 1 Grand Prix Μπαχρέιν Κατατακτήριες Δοκιμές

16:55 ΕΡΤ2 
Formula 1 Grand Prix Μπαχρέιν Κατατακτήριες Δοκιμές

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD 
ATP Masters 1000 Miami Open

17:00 ΕΡΤ Sports 1 
Προμηθέας – Ιωνικός Basket League

17:00 ΕΡΤ3 ΑΡΗΣ– ΑΕΚ 
Basket League

17:20 COSMOTE SPORT 7 HD 
Moto2

18:15 COSMOTE SPORT 7 HD 
MotoGP Ελεύθερα Δοκιμαστικά 4

18:35 COSMOTE SPORT 5 HD 
Formula 2 2021 Σακίρ, Μπαχρέιν – 2ος αγώνας

18:55 COSMOTE SPORT 7 HD 
MotoGP

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD 
Βοσνία-Ερζεγοβίνη – Κόστα Ρίκα Διεθνής Φιλικός Αγώνας

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD 
Λευκορωσία – Εσθονία Προκριματικά FIFA World Cup

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD 
Νορβηγία – Τουρκία Προκριματικά FIFA World Cup

19:00 COSMOTE SPORT 1 HD 
Κροατία – Κύπρος Προκριματικά FIFA World Cup

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD 
Ολλανδία – Λετονία Προκριματικά FIFA World Cup

20:00 ΕΡΤ3 
Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Μεσολόγγι Basket League

20:30 COSMOTE SPORT 6 HD 
ATP Masters 1000 Miami Open

21:45 COSMOTE SPORT 9 HD 
Μανρέσα – Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endesa

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD 
Σλοβακία – Μάλτα Προκριματικά FIFA World Cup

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD 
Ιρλανδία – Λουξεμβούργο Προκριματικά FIFA World Cup

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD 
Σερβία – Πορτογαλία Προκριματικά FIFA World Cup

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD 
Τσεχία – Βέλγιο Προκριματικά FIFA World Cup

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD 
Ουαλία – Μεξικό Διεθνής Φιλικός Αγώνας

22:00 ΕΡΤ Sports 1 
Ισπανία U21 – Ιταλία U21 Ποδόσφαιρο

23:15 COSMOTE SPORT 4 HD 
Μπέιλορ – Βιλανόβα Γουάιλντκατς NCAA

Προτεινόμενα Άρθρα

AllAboutARIS TV, Δευτέρα Τετάρτη και Παρασκευή στις 20:30, ζωντανά στο YouTube του AllAboutARIS!

Χ
X