Βόλεϊ Γυναικών: Το πρόγραμμα του ΑΡΗ στη 2η και την 3η αγωνιστική

από AllAboutARIS

Η Ελληνική Ομοσπονδία Πετοσφαίρισης ανακοίνωσε τις μέρες και ώρες διεξαγωγής της 2ης και της 3ης αγωνιστικής της Volley League Γυναικών.

Ο ΑΡΗΣ υποδέχεται το Σάββατο 16/10 στις 20:00 τον Α.Σ.Π. Θέτις, στον  πρώτο εντός έδρας αγώνα του για τη νέα σεζόν. Στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής, η οποία είναι εμβόλιμη, θα αντιμετωπίσει την Τετάρτη 20/10 στις 18:00  εκτός έδρας τον Α.Ο. Λαμίας 2013.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των δύο αγωνιστικών:

2η αγωνιστική

Σάββατο 16 Οκτωβρίου 2021

Δ.Α.Π.Π.Ο.Σ. Σαντορίνης, 18.00: Α.Ο. Θήρας – Ηλυσιακός Α.Ο.
Διαιτητές: Νικάκης, Οικονόμου Β., Παρατηρητής: Πολίτης, Επόπτες: Δρόσος, Γεωργοπούλου, Γραμματεία: Λορέντζου.

Μαρκοπούλου, 18.00: Α.Ο. Μαρκοπούλου – Α.Ο. Λαμίας 2013
Διαιτητές: Ονόπας, Μουλά Ειρ., Παρατηρητής: Καπάνταης, Επόπτες: Αρβανίτης, Παυλάκης, Γραμματεία: Καρατζογλίδου.

Ν. Φιλαδέλφειας «Απ. Κόντος», 18.45: Α.Ε.Κ. – Π.Α.Ο.Κ.
Διαιτητές: Κουτσούλας, Κυριοπούλου, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Σταυράτη, Καλούδας, Γραμματεία: Κρανιά.

«Μ. Μερκούρη» Ρέντη, 19.00: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. – Α.Π.Σ. Αίας
Διαιτητές: Ράντσιου, Αντωνόπουλος, Παρατηρητής: Τσιμπινός, Επόπτες: Ανδρέου, Μουζακίτη, Γραμματεία: Καλιγέρη.

«Στ. Καλαϊτζής» Νέα Ερυθραία, 19.30: Α.Ο.Ν. Αμαζόνες – Α.Ο.Φ. Πορφύρας
Διαιτητές: Φραγκάκης, Μενεσλής, Παρατηρητής: Παγκοζίδης, Επόπτες: Ρηγόπουλος, Παπαθανασίου, Γραμματεία: Αντωνίου.

Άγιος Θωμάς Μαρούσι, 20.00: Παναθηναϊκός Α.Ο. – Πανναξιακός Α.Ο.Ν.
Διαιτητές: Μουλά Λ., Χρηστίδης, Παρατηρητής: Μαυρικίδης, Επόπτες: Χατζηθωμά, Μαλλιάρη, Γραμματεία: Οικονόμου Δ..

Μίκρας, 20.00: Α.Σ. ΑΡΗΣ – Α.Σ.Π. Θέτις
Διαιτητές: Αβραμίδης, Σταυριανίδης, Επόπτες: Μιχελινάκης, Επόπτες: Παπαδοπούλου Χρ., Βασδέκης, Γραμματεία: Σιδηρά.

3η αγωνιστική

Τετάρτη 20 Οκτωβρίου 2021

Μίκρας, 18.00: Π.Α.Ο.Κ. – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Διαιτητές: Γεωργιάδης Εμ., Ισκάς, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης, Επόπτες: Βασδέκης, Λούμσι, Γραμματεία: Εμμανουηλίδου.

Χαλκιοπούλειο Λαμίας, 18.00: Α.Ο. Λαμίας 2013 – Α.Σ. ΑΡΗΣ
Διαιτητές: Παπαδογούλας, Μαυράκης, Παρατηρητής: Θεμελής, Επόπτες: Καλαντζής, Στάικος, Γραμματεία: Τσάβου.

Γ. Γεννηματάς Βούλας, 18.00: Α.Σ.Π. Θέτις – Παναθηναϊκός Α.Ο.
Διαιτητές: Κυριοπούλου, Βελώνης, Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Σπίγγου, Κατερλή, Γραμματεία: Καρατζογλίδου.

Δ.Α.Κ. Ευόσμου, 18.30: Α.Π.Σ. Αίας – Α.Ο.Ν. Αμαζόνες
Διαιτητές: Μαυρίδης, Δημητρίου, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Παπαδοπούλου Χρ., Κοτσικάρη, Γραμματεία: Λάμπρου.

Δ.Α.Κ. Νάξου, 19.00: Πανναξιακός Α.Ο.Ν. – Α.Ο. Θήρας
Διαιτητές: Πρέντζας, Αντωνόπουλος, Παρατηρητής: Τσάκωνας, Επόπτες: Κουκουμάκας, Θεοδοσίου, Γραμματεία: Τζακωνιάτου.

Κλειστό Ιλίσιων Αντώνης Φώτσης, 19.45: Ηλυσιακός Α.Ο. – Α.Ε.Κ.
Διαιτητές: Λιάκου, Μεταξά, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Μαλλιάρα, Σταθοπούλου, Γραμματεία: Κρητικού.

Π. Σαλπέας Πειραιάς, 20.00: Α.Ο.Φ. Πορφύρας – Α.Ο. Μαρκοπούλου
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Νικάκης, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Παπαγιαννόπουλος, Παπαχατζής, Γραμματεία: Θεοδωρίδου.

Προτεινόμενα Άρθρα

AllAboutARIS TV, ΠΛΕΟΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ στις 20:30, μέσα από το κανάλι του AllAboutARIS.GR στο YouTube.

X