Βόλεϊ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές σε Γυναίκες και Άνδρες

από AllAboutARIS

Η Ελληνική Ομοσπονδία Πετοσφαίρισης ανακοίνωσε το πρόγραμμα και τους διαιτητές των προσεχών δύο αγωνιστικών της Volley League Γυναικών και της προσεχούς της Pre League Ανδρών.

Η πρώτη και αήττητη ομάδα Γυναικών του ΑΡΗ δοκιμάζεται το Σάββατο 27/11 στις 17:00 εκτός έδρας με τον Ολυμπιακό, ενώ την Τετάρτη 1 Δεκεμβρίου υποδέχεται τον Αίαντα Ευόσμου.

Η ομάδα Ανδρών δίνει κρίσιμο αγώνα την Κυριακή 28/11 στις 19:30 με τον Πήγασο Πολίχνης στις 19:30, στη Μίκρα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Volley League Γυναικών – 10η αγωνιστική

Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021

Μ. Μερκούρη 17.00: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. – Α.Σ. ΑΡΗΣ
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Φραγκάκης, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Παπαγιαννόπουλος, Κατσιάρας, Γραμματεία: Θεοδωρίου.

Δ.Α.Κ. Ευόσμου 18.00: Α.Π.Σ. Αίας – Α.Ο. Μαρκοπούλου
Διαιτητές: Γεωργιάδης Εμ., Τσιούλα, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης, Επόπτες: Κοτσικάρη, Φλώρου, Γραμματεία: Εμμανουηλίδου.

Μίκρα 18.00: Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ο.Φ. Πορφύρας
Διαιτητές: Ισκάς, Δημητρίου, Παρατηρητής: Τσοπάνογλου, Επόπτες: Διονά, Καπλάνης, Γραμματεία: Σιδηρά.

Απ. Κόντος Ν. Φιλαδέλφεια 18.45: Α.Ε.Κ. – Παναθηναϊκός Α.Ο.
Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Ονόπας, Παρατηρητής: Μαυρικίδης, Επόπτες: Αρβανίτης, Χατζηβασιλείου, Γραμματεία: Τάλαρου.

Α. Φώτσης Ιλίσια 19.00: Ηλυσιακός Α.Ο. – Α.Ο. Λαμίας 2013
Διαιτητές: Βουδούρης, Ράντσιου, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Μαλλιάρα, Χατζηθωμά, Γραμματεία: Ψαρρά.

Δ.Α.Κ. Νάξου 19.00: Πανναξιακός Α.Ο.Ν. – Α.Σ.Π. Θέτις
Διαιτητές: Κυριοπούλου, Γεωργάκη, Παρατηρητής: Παπαστάμος, Επόπτες: Θεοδοσίου, Κουκουμάκας Π., Γραμματεία: Νικολάου.

Κυριακή 28 Νοεμβρίου 2021

Στ. Καλαϊτζής 17.00: Α.Ο.Ν. Αμαζόνες – Α.Ο. Θήρας
Διαιτητές: Χρηστίδης, Οικονόμου Β., Παρατηρητής: Τσιμπινός, Επόπτες: Βαρατάσης, Μαλλιάρα, Γραμματεία: Παπασηφάκη.

Volley League Γυναικών – 11η αγωνιστική

Τετάρτη 1 Δεκεμβρίου 2021

Άγιος Θωμάς Μαρούσι 17.00: Παναθηναϊκός Α.Ο. – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Διαιτητές: Κουτσούλας, Κυριοπούλου, Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Αρβανίτη, Κατερλή, Γραμματεία: Καρατζογλίδου.

Μίκρα 18.00: Α.Σ. Άρης – Α.Π.Σ. Αίας
Διαιτητές: Σταυριανίδης, Μούζουλας, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Βασδέκης, Διονά, Γραμματεία: Δεληκωστίδου.

Μαρκόπουλου 18.00: Α.Ο. Μαρκοπούλου – Π.Α.Ο.Κ.
Διαιτητές: Ράντσιου, Μαριδάκης, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Μαλλιάρα, Σταθοπούλου, Γραμματεία: Τάλαρου.

Χαλκιοπούλειο Λαμίας 18.00: Α.Ο. Λαμίας 2013 – Πανναξιακός Α.Ο.Ν.
Διαιτητές: Παπαδογούλας, Κουτσής, Παρατηρητής: Θεμελής, Επόπτες: Καλαντζής, Στάικος, Γραμματεία: Καραβάνα.

Δ.Α.Π.Π.Ο.Σ. Σαντορίνης 18.00: Α.Ο. Θήρας – Α.Ε.Κ.
Διαιτητές: Βουδούρης, Μαρκάτης, Παρατηρητής: Πολίτης, Επόπτες: Δρόσος, Χατζηθωμά, Γραμματεία: Γαρδέλη.

Γ. Γεννηματάς 18.00: Α.Σ.Π. Θέτις – Α.Ο.Ν. Αμαζόνες
Διαιτητές: Βελώνης, Λιάκου, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Ανδρέου, Γεωργοπούλου, Γραμματεία: Καλιγέρη.

Π. Σαλπέας Πειραιάς 20.00: Α.Ο.Φ. Πορφύρας – Ηλυσιακός Α.Ο.
Διαιτητές: Ονόπας, Αντωνόπουλος, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Κατσιάρας, Παπαγιαννόπουλος, Γραμματεία: Καστάνη.

Pre League Ανδρών – Β’ Όμιλος – 5η αγωνιστική

Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2021

Ν. Σαμαράς 18.00: Α.Σ. Άθλος Ορεστιάδας – Σ.Φ.Κ. Πιερικός Κατερίνης
Διαιτητές: Παπαχρήστυ, Τονονίδης, Γραμματεία: Ζηλιασκοπούλου, Παρατηρητής:

Δ.Α.Κ. Σκύδρας 18.00: Φ.Ε.Σ. Αριστοτέλης Σκύδρας – Μ.Γ.Σ.Α.Ε. Κομοτηνής
Διαιτητές: Δανιηλίδου, Πορτοκαλίδης, Γραμματεία: Καρυπίδου, Παρατηρητής: Σιδηράς.

Κυριακή 28 Νοεμβρίου 2021

Μίκρας 19.30: Α.Σ. ΑΡΗΣ – Πήγασος Πολίχνης
Διαιτητές: Αβραμίδης, Μούζουλας, Γραμματεία: Δεληκωστίδου, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης.

Προτεινόμενα Άρθρα

Παιδιά έχετε χάσει κάθε...μέτρο. Δεν είναι αποκάλυψη να λέτε ό,τι ειπώθηκε στο ALLABOUTARIS TV 3 φορές το τελευταίο δεκαήμερο. Copy paste...ξεδιάντροπο λέγεται!

X