Μπάσκετ Νεανίδων: Το πρόγραμμα του ΑΡΗ για τη σεζόν 2021-22

από AllAboutARIS

Το πρόγραμμα της φετινής σεζόν έμαθε η ομάδα μπάσκετ νεανίδων του ΑΡΗ, μετά την κλήρωση στα γραφεία της ΕΚΑΘΣΘ.

Στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος ο ΑΡΗΣ θα υποδεχτεί τον Παναθλητικό Συκεών.

ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ

1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΌ
2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.ΜΓΣ
4 ΑΡΗΣ ΑΣ
5 ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
6 ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ
7 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ
8 ΜΕΝΤ
9 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΚΠΚ
10 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ
11 ΠΑΟΚ ΑΣ
12 ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ


ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

1ος ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Α.Α.Μ.Θ.                                ΑΡΗΣ Α.Σ.                                              ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε.

2η Αγωνιστική

Π.Α.Ο.Κ.                                Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.                                          ΑΡΗΣ Α.Σ.

3η Αγωνιστική

Α.Α.Μ.Θ.                                ΑΡΗΣ Α.Σ.                                              ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ

4η Αγωνιστική

Α.Α.Μ.Θ.                                ΑΡΗΣ Α.Σ.                                              ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.

5η Αγωνιστική

Ν.ΡΥΣΙΟΥ                              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ Α.Μ.Σ.            ΑΡΗΣ Α.Σ.

6η Αγωνιστική

Α.Α.Μ.Θ.                                ΑΡΗΣ Α.Σ.                                              ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.

7η Αγωνιστική

ΦΙΛΥΡΟΥ                               ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.                                    ΑΡΗΣ Α.Σ.

8η Αγωνιστική

Α.Α.Μ.Θ.                                ΑΡΗΣ Α.Σ.                                              ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 9

9η Αγωνιστική

ΛΑΓΚΑΔΑ                              ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.Σ.                       ΑΡΗΣ Α.Σ.

10η Αγωνιστική

Α.Α.Μ.Θ.                                ΑΡΗΣ Α.Σ.                                              ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 11η Αγωνιστική

11η Αγωνιστική

Μ.Ε.Ν.Τ.                                Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ                                   ΑΡΗΣ Α.Σ.

2ος ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ                       ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Α.Ε. ΣΥΚΕΩΝ               ΑΡΗΣ Α.Σ.

  Αγωνιστική

Α.Α.Μ.Θ.                                ΑΡΗΣ Α.Σ.                                              Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.

3η Αγωνιστική

ΣΤΑΥΡΟΥ                              ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ.             ΑΡΗΣ Α.Σ.

4η Αγωνιστική

ΘΕΡΜΗΣ                               ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.                     ΑΡΗΣ Α.Σ.

5η Αγωνιστική

Α.Α.Μ.Θ.                                ΑΡΗΣ Α.Σ.                                              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ 6η Αγωνιστική

6η Αγωνιστική

ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ                          ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Κ.Π.Κ.                              ΑΡΗΣ Α.Σ.

7η Αγωνιστική

Α.Α.Μ.Θ.                                ΑΡΗΣ Α.Σ.                                              ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.

8η Αγωνιστική

ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ                           ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ.              ΑΡΗΣ Α.Σ.

9η Αγωνιστική

Α.Α.Μ.Θ.                                ΑΡΗΣ Α.Σ.                                              ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.Σ.

10η Αγωνιστική

———–                                  ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Μ.Γ.Σ.             ΑΡΗΣ Α.Σ.

11η Αγωνιστική

Α.Α.Μ.Θ.                                ΑΡΗΣ Α.Σ.                                              Μ.Ε.Ν. ΤΟΥΜΠΑΣ

Προτεινόμενα Άρθρα

AllAboutARIS TV, ΠΛΕΟΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ στις 20:30, μέσα από το κανάλι του AllAboutARIS.GR στο YouTube.

X