Κάνει το άλμα για την τετράδα!

Ο Άρης ψάχνει να καπαρώσει από απόψε την πρόκριση στα ημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδας, στο πρώτο παιχνίδι των προημιτελικών με αντίπαλο την Λαμία. Πάνω από 100 ειδικά στοιχήματα από την Interwetten.gr για το συναρπαστικό ματς του «Κλεάνθης Βικελίδης».

Η διοίκηση του Άρη ζήτησε την «εξασφάλιση» της πρόκρισης στα ημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδας από τον πρώτο αγώνα με την Λαμία (Πέμπτη 20/01, 21:30) και αυτό θα επιδιώξει να κάνει απόψε η ομάδα του Άκη Μάντζιου.

Στο 1,43 η νίκη των γηπεδούχων από την Interwetten.gr, η οποία προσφέρει πάνω από εκατό ειδικά στοιχήματα για όλα τα γούστα και τις επιλογές, αποκλειστικά και μόνο για την μονομαχία του «Κλεάνθης Βικελίδης».

Οι Κίτρινοι θα ψάξουν τα πολλά γκολ και το over 2,5 τέρματα προσφέρεται με την (πολύ) ελκυστική απόδοση του 3,05 από την Interwetten.gr, η οποία εξελίσσεται πάντα σε ιδανική συμπαίκτρια, τόσο στα παιχνίδια της Super League Interwetten, όσο και σε αυτά του Κυπέλλου.

Στο 1,95 να προηγείται ο Άρης από το ημίχρονο και στο 3,40 να κερδίσει και τα δύο ημίχρονα, πάντα από την Interwetten.gr, η οποία προσφέρει στο 4,30 τον συνδυασμό της νίκης των Κίτρινων και να σημειωθούν πάνω από 3,5 γκολ στην αναμέτρηση.

Κάθε Σαββατοκύριακο, η Interwetten.gr προσφέρει πλειάδα παιχνιδιών με 0% γκανιότα και μεσοβδόμαδα… δεν κάνει εξαιρέσεις. Ενόψει ενός ακόμα «καυτού» ποδοσφαιρικά Σαββατοκύριακου, με 0% γκανιότα προσφέρονται οι εξής αναμετρήσεις: Άρσεναλ – Λίβερπουλ (Πέμπτη 20/01, 21:45), Αθλέτικ Μπιλμπάο – Μπαρτσελόνα (20/01, 22:30), Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Αρμίνια Μπίλεφελντ (Παρασκευή 21/01, 21:30) και Εσπανιόλ – Μπέτις (21/01, 22:00).

21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

ALLABOUTARIS TV! ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΣΤΙΣ 20:00 ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΤΟΥ ALLABOUTARIS.GR ΣΤΟ YOUTUBE!