LIVE: Η 4η αγωνιστική της Stoiximan.gr Football League

7 αγώνες περιλαμβάνει το σημερινό μενού της Football League

Με 7 αναμετρήσεις συνεχίζεται σήμερα η 4η αγωνιστική της Stoiximan.gr Football League. Χθες, Τρίκαλα και ΟΦΗ έμειναν στο 0-0.

ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ:

Αιγινιακός-Παναιγιάλειος 1-1 (Παπαδόπουλος 92′, Γαβριηλίδης 59′)

Απόλλων Λάρισας-Πανσερραϊκός 3-0 (Τσιλούλης 47′, Μαυρίας 75′, Σαχινίδης 79′)

Απόλλων Πόντου-Αναγέννηση Καρδίτσας 2-0 (Μπρίτο 15′, Χασομέρης 75′)

Εργοτέλης-ΑΡΗΣ 2-3 (Κάϊπερς 14′, Σταματάκος 23′ – Ντούνης 53′, Διαμαντόπουλος, Πλατέλλας 87′)

Καλλιθέα-Δόξα Δράμας 0-1 (Λίτσκας 31′)

Καραϊσκάκης-Σπάρτη 2-1 (Χούσος 18′, Κυριάκης 37′- Ράνος 41′)

Παναχαϊκή- ΑΟ Χανιά-Κισσαμικός 0-0

Μείνετε συντονισμένοι για την εξέλιξη των αγώνων!

ΤΕΛΟΣ ΣΤΙΣ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΤΗΣ 4ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ.

Γκολ στις καθυστερήσεις ο Αιγινιακός και 1-1.

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΛ! Ο Μάρκος Ντούνης πασάρει στον Βαγγέλη Πλατέλλα και αυτός διαμορφώνει το 2-3.

Στο 3-0 πλέον το Απόλλων Λάρισας-Πανσερραικός με γκολ του Βασίλη Σαχινίδη

Δεύτερο γκολ και για τον Χασομέρη που διπλασιάζει τα τέρματα του Απόλλων Πόντου.

Γκολ και για τον Παναιγιάλειο που ανοιγει το σκορ στην έδρα του Αιγινιακού.

Κόκκινη για τον Πανσερραϊκό που στην συνέχεια δέχεται και δεύτερο γκολ.

71′ Ο Δημήτρης Διαμαντόπουλος εκτέλεσε εύστοχα το πέναλτι και ισοφάρισε σε 2-2 για τον ΑΡΗ.

70′ Κερδισμένο πέναλτι για τον ΑΡΗ. Προβολή πάνω στον Βαγγέλη Πλατέλλα.

53′ Μειώνει ο Μάρκος Ντούνης σε 2-1. Πρέσιγνκ από τον ΑΡΗ σε όλο το γήπεδο.

47′ Ανοίγει το σκορ και Απόλλων Λάρισας με τον Τσιλούλη.

ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ STOIXIMAN.GR FOOTBALL LEAGUE.

Διπλασιάζει τα τέρματα της η ομάδα της Άρτας με τον Δημήτρη Κυριάκη. Άμεσα μειώνει όμως η Σπάρτη σε 2-1 με τον Αντώνη Ράνο.

31′ Ανοίγει το σκορ η Δόξα Δράμας με γκολ του Γιώργου Λίτσκα.

23′ Διπλασιάζει τα τέρματα του ο Εργοτέλης με τον Σταματάκο.

18′ Γρήγορο γκολ και για τον Καραϊσκάκη Άρτας που ανοίγει το σκορ με τον Μάριο Χούσο.

15′ Ανοίγει το σκορ και ο Απόλλων Πόντου απέναντι στην Καρδίτσα. Σκόρερ ο Μπρίτο.

14′ O Kάϊπερς ανοίγει το σκορ για τον Εργοτέλη στο 14ο λεπτό. Φάση που ξεκίνησε από αμφισβητούμενο φάουλ.

10′ Καμία εξέλιξη στα πρώτα λεπτά των 7 αγώνων της Football League.