Τα όργια εις βάρος του ΑΡΗ…βαφτίστηκαν εύνοια(vid)

Δείτε τις φάσεις που ξέχασε να αναφέρει ο Τάκης Γκώνιας στις δηλώσεις του μετά το ματς

Φαίνεται πως ο προπονητής του Εργοτέλη ξέχασε τις φάσεις του πρώτου ημιχρόνου και στάθηκε στο πέναλτι πάνω στον Πλατέλλα το οποίο, όπως φαίνεται και στο ριπλέι, ήταν καθαρό και μάλιστα ο ρέφερι χάρισε την κόκκινη κάρτα στον αμυντικό αφού ο Πλατέλλας τσιμπάει την μπάλα και είναι σε εμφανή θέση για γκολ. Τι να πει όμως; Ότι στο πρώτο ημίχρονο έπαιζε με έξτρα αμυντικό τον βοηθό Πριωνά;

Παρακολουθήστε το φάουλ πριν το 1-0 που δεν έγινε ποτέ, τα 3 ανύπαρκτα offside κατά του #ARISFC από τον ίδιο βοηθό τον…Πριωνά που πρέπει να πάει σπίτι του, αλλά και το καθαρό πέναλτι που κερδίζει ο Πλατέλλας, στο video του AllAboutARIS, την ίδια στιγμή που η προπαγάνδα καλά κρατεί γατί ο ΑΡΗΣ σκόραρε ένα γκολ που χρειάστηκαν 6 ριπλέι για να καταλάβουμε αν ο Ντούνης είναι ελάχιστα εκατοστά πιο μπροστά.

Δείτε ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΩΤΕ ΠΑΠΑ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ ΓΚΩΝΙΑ…