Απίθανη ματσάρα στη League 2: Η Νοτς Κάουντι πήγε παράταση στο 90+8′ και κέρδισε στο 120′! (vid)

Το πρώτο εμπόδιο στα playoffs παραλίγο να αποβεί και απροσπέλαστο, καθώς οι «καρακάξες» χρειάστηκαν ένα απίθανο θρίλερ για να αποκλείσουν με 3-2 την Μπόρχαμ Γουντ και να πάρουν το εισιτήριο για τον τελικό!

Η Νοτς έμεινε πίσω στο σκορ με 2-0 από το πρώτο μέρος και παρότι μείωσε στο 47′ με τον Μπόλντγουιν, χρειάστηκε να φτάσει στο 7ο λεπτό των καθυστερήσεων προκειμένου να βρει την ισοφάριση με τον ίδιο παίκτη και να στείλει την αναμέτρηση στην παράταση.

Τι έγινε στο έξτρα ημίωρο; Έπρεπε να περάσει σχεδόν ολόκληρο, προτού έρθει το 3-2 από τον Τζόουνς!

Αντίπαλος στον μεγάλο τελικό που θα διεξαχθεί στο Wembley στις 13 Μαΐου, μία εκ των Τσέστερφιλντ ή Μπρόμλι, οι οποίες αναμετρώνται αυτήν την ώρα στην παράταση. Βλέπετε, οι φιλοξενούμενοι ισοφάρισαν στο 90+9′ σε 2-2…