Έφυγε από το γήπεδο ο ΟΣΦΠ Β’ στο ημίχρονο με την Καλλιθέα! (vids)

Ο Ολυμπιακός Β΄ «φωνάζει» για τη διαιτησία του παιχνιδιού κόντρα στην Καλλιθέα, με τους ανθρώπους της ομάδας του Πειραιά να αποφασίζουν να μην βγουν να παίξουν στο δεύτερο ημίχρονο!

Συγκεκριμένα στο ημίχρονο της αναμέτρησης, υπήρξε ένταση στα αποδυτήρια και οι «ερυθρόλευκοι» αποφάσισαν να φύγουν, διαμαρτυρόμενοι για ένα γκολ τους που ακυρώθηκε (για χέρι, σε αυτογκόλ της Καλλιθέας).

Ο Ολυμπιακός είχε προηγηθεί με 0-1, αλλά η Καλλιθέα ανέτρεψε το σκορ πριν το ημίχρονο, πηγαίνοντας στα αποδυτήρια με το υπέρ της 2-1.

Ο διαιτητής της αναμέτρησης περίμενε για 5 λεπτά μήπως και μπουν στο γήπεδο οι παίκτες των Πειραιωτών και αρχίσει το δεύτερο ημίχρονο. Αυτό δεν συνέβη και έτσι στις 16:43 έκλεισε το Φύλλο Αγώνα.